Webmaster / Junior FrontEnd Developer

Smart Creation

32-400 Myślenice, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadać za wykorzystywanie najnowszych technologii w codziennej pracy oraz uczenie się i rozwijanie swoich kompetencji podczas wdrażania stron www (min. na podstawie otrzymanych projektów graficznych).

Poszukujemy dynamicznej, kreatywnej i ambitnej osoby, która chętnie podejmuje nowe wyzwania. Dajemy możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań podczas pracy w gronie profesjonalistów z doświadczeniem.

Wymagania

  • znajomość HTML, CSS, framework'a Twitter Bootstrap,
  • znajomość różnic w interpretacji kodu przez różne przeglądarki,
  • wiedza na temat RWD (Responsive Web Design),
  • podstawowa znajomość obsługi programów graficznych (Adobe Photoshop),
  • komunikatywność,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • motywacja do rozwoju własnych umiejętności.

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość LESS/SaSS CSS,
  • znajomość JQuery / JavaScript,
  • znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),
  • znajomość systemów kontroli wersji (SVN),
  • znajomość narzędzi do debugowania (Firebug, Chrome DevTools itp.).

Prezentacja firmy

SMART CREATION

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/02/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce