Webdeveloper ‒ Programista PHP (Zend/Yii Framework)

Goldman Recruitment.

Warszawa, mazowieckie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

W związku z dynamicznym rozwojem firma MBE group Sp. z o.o., właściciel serwisów internetowych KarierawFinansach oraz CareersinPoland, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
• Bieżące prace w ramach utrzymania serwisu KarierawFinansach oraz CareersinPoland
• Udział w pracach nad nowym systemem (narzędzia do rekrutacji)
• Tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych aplikacji
• Opracowanie dokumentacji technicznej realizowanych projektów

Od kandydatów oczekujemy:
• Biegłej znajomości programowania PHP
• Biegłej znajomości HTML/CSS/Javascript
• Dobrej znajomości Zend Framework i/lub Yii Framework
• Bardzo dobrej znajomości SQL/MySQL
• Dobrej znajomości programu Adobe Photoshop
• Doświadczenia w pracy z SVN/Git
• Umiejętności pracy w ramach systemu ticketowego
• Umiejętności pracy w zespole i dobrej organizacji pracy
• Kreatywności i zaangażowania w prowadzone projekty

Mile widziane:
• Znajomość języka angielskiego
• Znajomość zagadnień SEO

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• Widełki wynagrodzenia: 3500-5000 zł netto (w zależności od doświadczenia)
• Formę umowy dopasowaną do potrzeb pracownika
• Możliwość współdecydowania o kierunku rozwoju firmy
• Swobodną atmosferę pracy (nie jesteśmy korporacją)
• Prywatną opiekę medyczną