Webdeveloper poszukiwany!

Oxido

Rybnik, 44-251, śląskie

Opis stanowiska pracy

Marzysz o zostaniu wirtuozem kodu? Palce na klawiaturze wygrywają arie materializujące się w stronach www? Język HTML jest Ci bliższy niż język ojczysty? Jeśli tak, damy Ci klucze do świata pełnego wyzwań, w którym znajdziesz inspirację i poczujesz ochotę na więcej niż kiedykolwiek. Więcej pracy, nauki, chęci spełniania marzeń i rozwijania się.

Zapewnimy Ci warunki, w których Twój talent będzie owocował, przynosząc satysfakcję Tobie i nam. Zaprosimy Cię do pracy przy projektach pełnych wyznań, w których będziesz mógł poznać i rozwijać samego siebie. Damy Ci poczucie, że jesteś ważny i szanowany.

Wymagania

Czego oczekujemy:

  • umiejętności tworzenia stron responsywnych (responsive web design),
  • biegłości w używaniu języków HTML5 oraz CSS3,
  • znajomości JavaScript, w tym jQuery,
  • umiejętnego wykorzystania możliwości Adobe Photoshopa,
  • dbałości o czystość kodu i skrupulatności.

Bardzo docenimy:

  • znajomość Twitter Bootstrap oraz LESS lub SASS,
  • znajomość języków PHP i SQL,
  • umiejętność wykorzystania technologii AJAX,
  • znajomość zasad pracy z Git,
  • znajomość środowiska programistycznego Node.js i Grunt.js,
  • posiadanie ciekawego portfolio z responsywnymi stronami i aplikacjami mobilnymi.

A co w zamian?

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
  • długoterminowa umowa o pracę po okresie próbnym (lub inna, która Ci odpowiada),
  • praca przy rozwijających projektach,
  • pyszności w każdy piątek:)

Zapraszamy do kontaktu!

Prezentacja firmy

Specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych stron www, które świetnie wy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy