Webdeveloper PHP/HTML/CSS/JS (k/m)

Netzindianer Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnego programisty aplikacji internetowych lub/i mobilnych (k/m), który wspomoże swoją pracą nasz zespół w pełnym wymiarze godzin.

Tworzymy aplikacje internetowe (PHP) i mobilne na systemy iOS i Android oraz kreacje reklamowe dla znanych klientów - głównie z branży medialnej. Nasza siedziba mieści się w centrum Krakowa (3 minuty od Wawelu).

Jesteśmy już od ponad 14 lat na rynku. Praca u nas to nie tylko adekwatne do kwalifikacji wynagrodzenie lecz także możliwość rozwoju własnych umiejętności.

 Więcej o nas na www.netzindianer.net

Wymagania

Oczekujemy następujących kwalifikacji:

- Zainteresowanie technologiami webowymi,
- HTML + JS + CSS (programowanie interfesjów WWW) w stopniu dobrym lub lepszym,
- PHP (obiektowo) + mySQL w stopniu dostatecznym lub lepszym

Dodatkowe kwalifikacje

- Java
- C++ lub/i Objective-C
- Grafika / Photoshop
- Zarządzanie serwerami WWW
- Znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego

Posiadanie jednej z nich lub kilku będzie plusem, choć nie jest wymagane

Prezentacja firmy

Firma Netzindianer powstała 18 lat temu jako niemiecka spółka. Od 15 lat... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy