Webdeveloper - CMS,Presta. Wysokie zarobki!

Net Ideas Sp. z o.o. Sp. k.

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szeroko pojętym e-marketingiem, sprzedażą i promocją w Internecie.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko: Webdeveloper

Miejsce pracy: Białystok

Nr Ref.: Webdeveloper

Osoba zatrudniona na powyższym stanowisku odpowiedzialna będzie za opiekę nad obecnym serwisem internetowym oraz tworzeniem kolejnych stron internetowych, głównie sklepów internetowych. Przygotowywanie zmian graficznych stron internetowych. Integracje stron z firmami kurierskimi/płatnościami internetowymi etc.. Dbanie o spójność witryn oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami i trendami.

Wymagania

Niezbędne cechy:

- Kreatywność
- Chęć rozwoju
- Umiejętność pracy w grupie
- Terminowość
- Solidność

Wymagane umiejętności :

- Znajomość CMS Prestashop - administracja, modyfikacje, integracje.
- Znajomość CMS WordPress - wdrożenia , administracja , integracje
- Znajomość panelu direct admin do obsługi hostingu VPS
- Język angielski w stopniu umożliwiającym korzystanie z dokumentacji
- HTML5, CSS3 - bardzo dobra znajomość
- Doświadczenie w tworzeniu responsywnych stron - RWD
- Znajomość aktualnych trendów projektowania
- Javascript – w stopniu przynajmniej dobrym
- Znajomość biblioteki jQuery
- Znajomość aplikacji Adobe Photoshop
- Podstawowa znajość PHP
- Dobra znajomość relacyjnych baz danych i SQL

- Doświadczenie poparte portfolio (może być w formie odnośników do stworzonych witryn)

Oferujemy:

- BARDZO WYSOKIE ZAROBKI
- Pracę w zespole młodych niebanalnych ludzi
- Szansę na przeżycie nowych, ciekawych wyzwań niemal każdego dnia
- Stabilne zatrudnienie
- Elastyczne godziny pracy
- Nieustanny rozwój i poszerzanie kwalifikacji zawodowych
- Niezbędne narzędzia pracy (potrzebne oprogramowanie, monitor, laptop, wygodny fotel, kawa i herbata!)
- Zatrudnienie na umowę o pracę (po okresie próbnym)

Prezentacja firmy

Net Ideas Sp. z o. o. Sp. k. jest firmą, która zajmuje się szerok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 600PLN - 6 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy