Webdesigner - Web Designer Webdeveloper Webmaster Grafik Komputerowy Projektant Stron WWW

INFORMATICA

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Webdesigner - Web Designer Webdeveloper Web Developer Webmaster Grafik Komputerowy Grafik Www Grafik Web Designer Grafik Webdesigner Grafik Stron Www Projektant Stron Www

Sieć Informatica - tam gdzie jakość jest ważna

- producent oprogramowania dla przedsiębiorstw

- producent zaawansowanych serwisów internetowych

- operator profesjonalnej poczty elektronicznej klasy biznes

Osoba zatrudniona na stanowisku Webdesignera będzie odpowiedzialna za projektowanie/budowanie witryn internetowych.

Oferujemy:
- wejście do zespołu, w którym każdy jest dobry w tym co robi co pozwala tworzyć produkty najwyższej jakości,
- rozwój w zagadnieniach plastyki oraz ergonomii interfejsu,
- stabilną pracę w ramach prestiżowej marki.

Wymagania

- zmysł plastyczny / poczucie estetyki,
- html, css, javascript, corel lub photoshop lub gimp lub inny program graficzny,

- pasja,
- uczciwość,
- wysoka kultura osobista.

Prezentacja firmy

----------------------------------------------<br/>SIEĆ INFORMATICA - TA... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/09/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie