Webdesigner / Grafik - Agencja Interaktywna

inmedium.pl

KATOWICE, śląskie

Opis stanowiska pracy

GRAFIK KREATYWNY

OD WIZJI DO ZNIEWALAJĄCEGO PROJEKTU!

Poszukujemy kreatywnego grafika, któremu nie brak świeżych pomysłów każdego dnia!
Chcielibyśmy, abyś w naszej agencji:
  • opracowywał kreacje dla klientów, które wykorzystujemy w działaniach z zakresu Social Media;
  • tworzył identyfikację wizualną dla klientów;
  • od czasu do czasu zaprojektował wizytówkę, ulotkę;
  • był w stanie zaprojektować stronę www, landing page;
  • dzielił się inspiracjami i pomysłami.
Gwarantujemy:
  • stałe wynagrodzenie;
  • umowę o pracę (lub umowę o współpracy b2b);
  • możliwość rozwoju, wdrażania własnych, kreatywnych rozwiązań, zdobycia doświadczenia zawodowego;
  • pracę z klientami z przeróżnych branż z całej Polski;
  • własny przytulny kącik w biurze w centrum Katowic, przyjaznych ludzi zza biurkowej ścianki
  • naukę języka angielskiego (dla zainteresowanych);
  • codzienną świeżo-mieloną kawę bez limitu;
  • (nie)codzienny catering.
    Zainteresowany? Czytaj dalej!
A teraz przejdźmy do finansów $$$ !

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej zweryfikujemy Twoje portfolio, doświadczenie i wiedzę. Być może poprosimy Cię o wykonanie zadania  praktycznego. Na tej podstawie spróbujemy zakwalifikować Cię do jednej z poniższych grup, dla których wynagrodzenie w naszej agencji mieści się w podanym przedziale:

  1. młodszy specjalista (2100 zł – 2400 zł netto / m-c)
  2. specjalista (2500 zł – 2800 zł netto / m-c)
  3. starszy specjalista ( 2900 zł netto i więcej)

Jeśli Twoje doświadczenie i umiejętności są większe - nie rezygnuj z wysłania aplikacji.

Istniej możliwość współpracy B2B oraz w niepełnym wymiarze godzinowym!

 UWAGA!

Obowiązkowo do swojej aplikacji załącz portfolio - najbardziej interesują nas projekty tj.:

  • strony www
  • identyfikacja wizualna
  • ulotki / wizytówki / plakaty
  • grafiki użytkowe Social Media / Google AdWords

Wymagania

Jeśli chcesz do nas dołączyć, byłoby świetnie, gdybyś:

  • był kreatywny i komunikatywny;
  • bardzo dobrze znał obsługę PS, AI;
  • znał CSS.
  • dodatkowym atutem będzie znajomość CMS Wordpress i umiejętność wdrożenia na niego przygotowanego layoutu

Prezentacja firmy

Z PASJĄ I DOŚWIADCZENIEM WE WSPIERANIU BIZNESÓW !!!<br/>Pasja to coś co ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 900PLN - 5 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie, Praca Internet / e-commerce