Web Implementation Specjalist

HRK S.A.

Kraków, małopolskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla jednego z moich Klientów globalnej, prestiżowej firmy z branży internetowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Web Implementation SpecjalistMiejsce pracy: Kraków

Zadania:

  • Wsparcie Klienta w zakresie użytkowanych produktów internetowych
  • Komunikacja telefoniczna i mailowa z zewnętrznymi Klientami oraz wewnętrzymi zespołami
  • Szkolenie Klientów w zakresie produktów internetowych
  • Kontakt w reklamodawcami
  • Implementacja produktów internetowych w miarę potrzeb Klienta

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
  • Znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne
  • Komunikatywność
  • Znajomość  HTML/CSS(wystarczy teoretyczna)
  • Otwartość na pracę w miedzynarodowym środowisku
  • Mile widziane: podstawowa znajomość Javascript lub PHP

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Umowę o pracę
  • Pracę na rzecz jednego z najlepszych pracodawców na świecie
  • Bardzo ciekawe projekty
  • Pracę w jednym z najbardziej prestiżowych biur na świecie
  • Atrakcyjną lokalizację

Zapraszamy do przesłania CV oraz do rozmowy o szczegółach.

dko@hrk.eu, 668 313 167

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.