Opis stanowiska pracy

Kluczowe zadania:

  • przygotowywanie kampanii Display & Mailing
  • analizowanie i rekomendowanie architektury budowanych rozwiązań,
  • prowadzenie testów deweloperskich dostarczanych rozwiązań,
  • bieżące raportowanie statusu realizacji powierzonych zadań

Idealny kandydat powinien:

  • posiadać wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • znać technologie web: HTML/HTML5, CSS, JavaScript
  • posiadać podstawową znajomość relacyjnych baz danych (posługiwanie się językiem SQL)
  • znać język angielski na poziomie umożliwiającym korzystanie z dokumentacji
  • cechować się umiejętnością logicznego i analitycznego myślenia
  • umieć pracować w zespole
  • być komunikatywny i zdolny do szybkiego uczenia się
  • znajomość PHP będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • pracę w kreatywnym zespole dla marki o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • niepowtarzalną atmosferę pracy
  • wpływ na rozwój znanej marki na rynku e-commerce
  • atrakcyjne wynagrodzenie i perspektywy rozwoju zawodowego
  • pakiet benefitów, w tym bezpłatny dostęp do Programu Multisport i prywatną opiekę medyczną

Prezentacja firmy

Eobuwie.pl<br/><br/>eobuwie.pl - lider sprzedaży markowego obuwia... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Project Management, Praca Internet / e-commerce