Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś pasjonatem programowania i technologii internetowych to dobrze trafiłeś! Nie przejmuj się jak nie masz wykształcenia kierunkowego. U nas liczą się umiejętności a nie dyplomy.

Liczymy na osoby poszukujące spokojnego rytmu pracy, bez stresu i nastawione na długoletnie zatrudnienie.

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się tworzeniem i rozwojem firmowych serwisów internetowych oraz dedykowanych aplikacji (JS + PHP + MySQL).

Wymagania

  • php7+ (OOP)

  • javascript: ES6

  • Znajomość baz danych MySQL

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Umiejętność pracy w zespole, kreatywność, komunikatywność, odpowiedzialność

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodne korzystanie z dok. technicznej

Frameworki:

  • backend: Laravel, Codeigniter

  • frontend: Vuejs, jQuery

  • css: Bootstrap 3, 4

Technologie:

  • composer

  • webpack, gulp, npm

  • CSS3, SASS

  • REST API

  • Ajax

  • RWD

  • SPA

Narzędzia:

  • phpStorm

  • Chrome DevTools

  • Git

  • podstawy DevOps

  • Wordpress

  • Google Analytics

Oferujemy

  • Stabilną pracę na pełny etat w młodym i kreatywnym zespole (umowa o pracę),

  • Wynagrodzenie zależne od umiejętności i zaangażowania.

  • Udział w ciekawych projektach,

  • Możliwości indywidualnego rozwoju,

  • Dużą samodzielność,

  • Bardzo dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Wieloletni producent oprogramowania dla biznesu oraz z dziedziny edukacj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
8 000PLN - 11 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prywatna opieka medyczna, dostęp do karty mulisport
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy