Opis stanowiska pracy

RedCart, jedna z wiodących firm e-commerce, poszukuje pracowników do pracy stacjonarnej w Szczawnie Zdroju k. Wałbrzycha na stanowisko Web Developer.

Jeśli chcesz pracować przy jednym z większych projektów e-commerce w Polsce, dołącz do naszego zespołu. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Oferujemy:

• atrakcyjne wynagrodzenie

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w jednej z wiodących firm e-commerce o stabilnej pozycji na rynku

• pracę przy innowacyjnych projektach w branży e-commerce

• możliwość poznania najnowszych technologii wykorzystywanych w branży IT

• możliwości rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kwalifikacji

• świetną atmosferę i wysoką kulturę pracy

• komfortowe warunki pracy (nowoczesny biurowiec o wysokim standardzie)

Siedziba firmy:

Platforma sklepów internetowych RedCart

Dolnośląski Park Technologiczny w Szczawnie Zdroju

Do aplikacji prosimy o załączenie poniższej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji" (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie danych osobowych)."

Wymagania

• bardzo dobra znajomość CSS oraz HTML

• doświadczenie w tworzeniu projektów webowych (www)

Prezentacja firmy

RedCart.pl to platforma sklepów internetowych oferująca komplekso... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce