Opis stanowiska pracy

- Tworzenie szablonów dla sklepów internetowych;
- Projektowanie i wdrażanie modułów I nowych funkcjonalności do istniejących rozwiązań eCommerce;
- Optymalizacje nowych i istniejących systemów pod kątem web usabilty i user friendly.

Oferujemy:
- wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia;
- uczestnictwo w realizowaniu projektów dla znanych i prestiżowych marek.

Wymagania

- dobra znajomość HTML 5, CSS 3;
- dobra znajomość JavaScript (jquery);
- znajomość trendów w projektowaniu (mobile/RWD) dla rynku e-commerce;
- dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie);
- kreatywność i zaangażowanie.

Dodatkowym atutem będzie:
- znajomość standardów pozycjonowania stron internetowych (SEO);
- znajomość analityki webowej – Google Analytics i Google Webmaster Tools.

Prezentacja firmy

UNIT-SOFT jest dynamicznie rozwijającą się firmą świadczącą usługi wdroż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy