Opis stanowiska pracy

Firma NETSTEL Software prowadzi liczne internetowe serwisy tematyczne w tym edukacyjne,
rozrywkowe, technologiczne, turystyczne, poradnikowe.

W związku z rozwijaniem nowych projektów poszukujemy osoby na stanowisko: Web Developer

Opis stanowiska:

Tworzenie, rozwój oraz optymalizacja projektów internetowych firmy.

Wymagania:

Doświadczenie w realizacji dużych projektów internetowych
Przynajmniej roczne doświadczenie w programowaniu PHP
Bardzo dobra znajomość PHP5 (OOP)
Znajomość baz danych MySql
Dobra znajomość JAVASCRIPT, AJAX, JQUERY
Dobra znajomość CSS, XHTML

Mile widziane:

Znajomość Frameworków: CakePHP, Django,
Doświadczenie z Subversion (SVN)
Znajomość Python, Linux, Apache

Oferujemy:

Ciekawą i dającą możliwość rozwoju pracę w młodym zespole
Elastyczność w doborze formy zatrudnienia (umowa o dzieło, faktura VAT, umowa o pracę)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość uczestniczenia w określaniu kierunku rozwoju serwisów internetowych, prezentowania i realizacji własnych pomysłów.

Prezentacja firmy

Działalność firmy koncentruje się wokół tworzenia i rozwijania własnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy