SMT Software Services S.A.

Web Developer

Od: SMT Software Services S.A.
Miejsce pracy: Kraków

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Programowanie / Analizy

Obowiązki

  • Tworzenie aplikacji webowej oraz rozwijanie nowych funkcjonalności
  • Tworzenie interfejsów użytkownika
  • Odpowiedzialność za dostarczenie wysokiej jakości kodu
  • Tworzenie dokumentacji technicznej

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Minimum 2 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość JavaScript
  • Dobra znajomość CSS,HTML5
  • Dobra znajomość jQuery, Angular, web services, Node JS
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Mile widziane

  •  Doświadczenie w pracy w metodyce Agile

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych
  • Stabilną pracę wśród profesjonalistów
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Pakiet socjalny