Opis stanowiska pracy

W związku z dynamiczny rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Web Developer.

Obowiązki

  • Tworzenie i rozwój aplikacji internetowych, z których korzystają miliony użytkowników.

Oferujemy

  • Pracę w ambitnym, międzynarodowym zespole,
  • Wyzwania, dzięki którym będziesz mógł się rozwijać,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności.

Wymagania

  • Minimum roczne doświadczenie w tworzeniu aplikacji internetowych.
  • Praktyczna znajomość HMTL, CSS, SQL, Javascript, Ajax
  • Znajomośc przynajmniej jednego z języków/technologii: ASP.NET, Visual Basic, vbscript, C#, .NET,
  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Samodzielność i odpowiedzialność w działaniu.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w międzynarodowym zespole.
  • Dbałość o szczegóły.
  • Umiejętność zarządzania własnym czasem.
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Prezentacja firmy

SuperControl jest dostawca wiodącego w UK systemu do rezerwacji i zarząd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce