Opis stanowiska pracy

Lab4motion Solutions - lider technologii przetwarzania obrazu w usługach dla biznesu
poszukuje pracownika na stanowisko "Web developer".

Podstawowe obowiązki:
• implementacja front-endu w aplikacjach internetowych (SPA)

Wymagania

• biegła znajomość technologii HTML5, CSS3 i języka javascript

• znajomość wzorca MV*, doświadczenie w Backbone.js i/lub AngularJS i/lub Ember.js

• min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• znajomość technologii SASS/LESS, frameworka Twitter Bootstrap lub podobnych

• dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na zrozumienie dokumentacji technicznej

• mile widziana znajomość języka Python i frameworka Django

• umiejętność pracy na systemach z rodziny GNU/Linux

• biegła znajomość systemów kontroli wersji (mercurial lub git)

Oferujemy:

• Przyjazną atmosferę pracy

• Umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin (1 etat po okresie próbnym)

• Bardzo dobre warunki zatrudnienia, szkolenia, sprzęt najnowszej generacji

• Biuro w centrum Poznania obok Starego Rynku, świetna lokalizacja + komunikacja

• Możliwość rozwoju zawodowego

• Wsparcie zespołu profesjonalnych managerów

• Projekty informatyczne w dziedzinie światowych innowacji

CV wraz z adnotacją: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)” prosimy przesyłać drogą elektroniczną z tytułem „Rekrutacja: web developer”.

Prezentacja firmy

Lab4motion to firma wyznaczająca nowe standardy badań behawioraln... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym umowa o pracę w pełnym wymiarze godzin, czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy