Web Developer – Python Developer Regular – Senior (P/WR/MZ)

Power Media

Wrocław, dolnośląskie

Power Media

Od: Power Media
Miejsce pracy: Wrocław

Aktualnie do naszej firmy Power Media S.A., która mieści się we Wrocławiu, poszukujemy Web- Developera (Python Developera). Przygotowujemy aplikację wewnętrzną dla dużej i rozpoznawalnej firmy w Polsce. Praca w małym zespole, przyjazna atmosfera, ciekawe technologie.

Opis stanowiska:

- poszukujemy Web-Developera (Python Developera) do przygotowania serwisu internetowego służącego do uploadu i przetwarzania materiałów wideo.

- osoba na tym stanowisku powinna wykazać się umiejętnością zaprojektowania projektu i jego przeprowadzenia

Wymagania:

- 2 –5 lat doświadczenia w pracy z językiem Python i Django

- znajomość OOP

- znajomość wzorców projektowych

- bardzo dobra znajomość JavaScript

- doświadczenie w automatyzacji testów

- podstawowa znajomość środowiska Linux

- znajomość PostgreSQL

Dodatkowym atutem będzie:

- znajomość Bootstrap

- doświadczenie w pracy z Knockout/ Angular.js

- doświadczenie w pracy z systemem kontroli wersji

Oferujemy:

- pracę w miłej, rodzinnej atmosferze

- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B

- owoce w biurze ;)

- bezpłatne miejsce parkingowe,

- elastyczne godziny pracy

Jednocześnie, działając na podstawie art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych informujemy, że

• Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Power Media S.A. z siedzibą przy ul. Grabiszyńskiej 241 B, we Wrocławiu (kod pocztowy: 53-234),

• Dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacji

• Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania,

• Podanie danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Power Media