Web Developer / programista PHP

BS Partner

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie oraz modyfikacje stron, serwisów, sklepów internetowych klientów. Będzie brała również udział w rozwoju firmowych projektów aplikacji webowych. Miejsce pracy: Poznań. Cały etat.

Wymagania

Wymagania podstawowe:

- dobra znajomość PHP5 oraz umiejętość programowania obiektowego

- dobra znajomość JavaScript i bilbioteki jQuery

- znajomości języka SQL

- znajomość HTML, CSS

- otwartość i umiejętność pracy w zespole

- wykształcenie minimum średnie

- umiejętność analitycznego myślenia

- znajomość języka angielskiego (czytanie dokumentacji),

Mile widziane:

- doświadczenia w pracy nad aplikacjami internetowymi

- bardzo dobra organizacja pracy

- odpowiedzialność za efekty własnej pracy

- znajomość frameworka Symfony2

- znajomość technik TDD i tworzenia Unit testów

- umiejętność posługiwania się systemami kontroli wersji

- znajomość i umiejętność stosowania wzorców projektowych

- atutem będzie również znajomość Javy i frameworka Spring

Prosimy o dodanie do treści aplikacji zdania:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, dz.u.nr 133, poz. 883 )."

Prezentacja firmy

Firma BS Partner świadczy kompleksowe usługi związane z tworzeniem stron... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce