Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za budowę i rozwój projektów webowych. Programowanie aplikacji "od zera", wykorzystywanie znanych i ogólnodostępnych CMS, tworzenie szablonów (HTML+CSS+JS) z dostarczonej grafiki. Kandydat w większości przypadków będzie sam decydował o zastosowanej technologii do konkretnego projektu.

Oferujemy prace przy bardzo ciekawych projektach w miłej atmosferze pracy, bez presji i nadgodzin.

Świetna praca dla osób rozpoczynających swoją karierę. Bardzo mile widziani są absolwenci technikum informatycznego, lub studenci zaoczni, doświadczenie nie jest wymagane, najważniejsza jest chęć do nauki!

Wymagania

  • HTML
  • CSS2/3
  • PHP5
  • MySQL
  • Chęć do nauki!

Bardzo mile widziane:

  • jQuery
  • Phalcon Framework
  • Presta/Wordpress/Magento CMS
  • Bootstrap
  • Responsive Design

Prezentacja firmy

Studio Interakwywne Młodzi Niewyspani to szybko rozwijająca się młoda (r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy