Web developer - praca na pół etatu

InterClick.pl

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Firma InterClick zatrudni studenta do pracy przy tworzeniu serwisów internetowych. Podstawowym zadaniem pracownika będzie tworzenie szablonów pod CMS Joomla! w oparciu o dostarczone mu projekty graficzne.

W przypadku dobrej współpracy istnieje możliwość otrzymywania do realizacji całych, dużych projektów, a także zatrudnienia na pełny etat.

Podstawowe informacje:

  • Praca w centrum Wrocławia z częściową możliwością pracy zdalnej
  • Elastyczny czas pracy w wymiarze 20 godzin tygodniowo
  • Chętnie przyjmiemy studenta ze studiów dziennych
  • Wynagrodzenie do negocjacji
  • Oferujemy indywidualne szkolenia z JavaScript i zaawansowanych technik HTML5 oraz CSS3

Wymagania:

  • Dobra znajomość HTML i CSS
  • Umiejętność posługiwania się JavaScript w stopniu podstawowym
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Poczucie humoru (w biurze panuje domowa atmosfera)

Mile widziane, ale niekonieczne:

  • Znajomość podstaw PHP
  • Doświadczenie w korzystaniu z technik RWD
  • Praktyczna znajomość Joomla!

Zainteresowanych prosimy o przesłanie portoflio z własnymi projektami

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się pełną obsługą marketingową firm w in... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce