Web Developer - Pozycjoner stron

Agilito Sp. z o.o.

61-371 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś młodą, ambitną osobą i chciałbyś związać swoją karierę zawodową z branżą internetową, serdecznie zapraszamy do aplikowania na stanowisko Pozycjonera stron internetowych. Do Twoich obowiązków będzie należało m.in.:

  • analiza stron internetowych pod kątem pozycjonowania,
  • wdrażanie optymalizacji stron internetowych,
  • praca nad zapewnieniem wysokich pozycji serwisu w wyszukiwarkach internetowych,
  • telefoniczny kontakt z klientem związny z bieżącą realizacją strategii SEO.

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku od 8:00-16:00,
  • pracę w młodym zespole,
  • możliwość awansów i rozwoju,
  • wynagrodzenie od 2.000zł brutto,
  • pakiet ubezpieczeń na życie.

Wymagania

Podstawowe:

  • dobra znajomość HTML i CSS,
  • praktyczna znajomość PHP (na poziomie podstawowym),
  • znajomość języka angielskiego (czytanie ze zrozumieniem),
  • umiejętność analitycznego myślenia.

Dodatkowe atuty:

  • znajomość SQL,
  • znajomość JavaScript/Ajax,
  • znajomość zagadnień związanych z hostingiem i domenami.

Prosimy o dodanie do treści aplikacji zdania:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, dz.u.nr 133, poz. 883 )."

Prezentacja firmy

Agilito Sp. z o.o. to agencja SEO/SEM utworzona przez profesjonalistów z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 200PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce