Opis stanowiska pracy

  • Projektowanie, implementacja oraz wdrażanie stron internetowych opartych o CMS Drupal
  • Wsparcie istniejących systemów
  • Przygotowywanie technicznej specyfikacji dla nowych projektów

Oferujemy

  • Fantastyczne projekty dla największych światowych firm
  • Możliwość poznawania najnowszych technologii oraz samorozwoju
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole oraz przyjacielską atmosferę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania

  • Bardzo dobrej znajomości obiektowego PHP
  • Praktycznego doświadczenia z systemem zarządzania treścią Drupal w następującym zakresie:
    • Instalacja i konfiguracja
    • Znajomość dostępnych na rynku modułów
    • Doświadczenia w tworzeniu modułów
  • Doświadczenie w używaniu następujących modułów Drupal: Views, Features, Rules, Panels
  • Znajomości języka angielskiego na dobrym poziomie pozwalającym na swobodne czytanie oraz pisanie dokumentacji
  • Dobrej znajomości relacyjnych baz danych
  • Praktycznego doświadczenia pracy z systemami kontroli wersji

Mile widziane

  • Znajomość Drush
  • Znajomość zagadnień związanych z optymalizacją wydajności Drupala
  • Znajomość HTML, JavaScript oraz CSS
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji na platformy mobilne

Prezentacja firmy

Nitro Digital to międzynarodowa agencja reklamowa z siedzibą głów... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy