Web Developer Łódź

e-City Vision

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Kreatywna i prężnie rozwijająca się firma e-City Vision poszukuje Web Developera!

Do zadań na tym stanowisku pracy należeć będzie:

  • tworzenie stron www opartych na HTML5 i CSS3
  • zapewnienie wysokiej optymalizacji tworzonych rozwiązań
  • udział w kreatywnych sesjach budowania koncepcji produktu
  • udział w procesie projektowania i wdrażania wybranych rozwiązań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • udział w innowacyjnych projektach programistycznych
  • elastyczne godziny pracy
  • zdobycie cennego doświadczenia
  • sympatyczną i pełną kreatywności atmosferę w pracy
  • pyszną kawę
  • piękne, białe biurko
  • okazjonalnie mamy także dużo słodyczy ;)

Wymagania

Oczekujemy:

  • biegłej znajomości HTML, JavaScript, CSS oraz standardów sieciowych W3C
  • bardzo dobrej znajomości najnowszych trendów aplikacji webowych: HTML5 / CSS3 / RWD,
  • znajomości PHP,
  • znajomości SQL i zagadnień projektowania relacyjnych baz danych,
  • dobrej znajomości Adobe Photoshop
  • umiejętności optymalizacji kodu dla różnych przeglądarek,
  • znajomości języka angielskiego w piśmie pozwalająca na sprawną komunikację,
  • podstawowej umiejętności poruszania się w środowisku linuksowym,
  • podstawowej umiejętności pracy z serwerem Apache/Nginx
  • umiejętności w pracy w zespole.

W aplikacji prosimy uwzględnić także dotychczasowe prace w postaci Portfolio.

Prezentacja firmy

Jesteśmy kreatywną agencją interaktywną, specjalizującą się w tworzeniu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/10/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy