Web Developer (Home Office)

Sii Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Zatrudniając ponad 1800 inżynierów, Sii jest liderem wśród dostawców usług IT i inżynierii. Wspieramy klientów w zakresie analiz i testów, rozwoju oprogramowania, zarządzania infrastrukturą oraz integracji i utrzymania systemów. Zatrudniamy ludzi z pasją i pracujemy dla najlepszych!

Dołącz do nas!

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

    Projektowanie, implementacja i wdrażanie nowych rozwiązań przy użyciu innowacyjnych technologii
    Praca na platformie Adobe
    Testowanie wdrażanych rozwiązań

WYMAGANIA:

    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
    Umiejętność tworzenia aplikacji w języku PHP wersja 5
    Znajomość technologii webowych HTML5, CSS3, Angular
    Znajomość XML w tym XSD
    Wykształcenie wyższe (najchętniej na kierunku Informatyka lub pokrewnych)
    Umiejętność pracy w zespole
    Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

OFERUJEMY:

    Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do lat doświadczenia i posiadanych umiejętności
    Stabilną oraz elastyczną forma zatrudnienia (Umowa o pracę lub B2B)
    Szerokie możliwości rozwoju w ciekawych projektach dla Klienta o znanej marce na rynku
    Kartę MultiSport, seanse kinowe i wiele innych atrakcji w ramach Programu Kafeteryjnego
    Możliwość pracy zdalnej z domu

Aplikuj poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie