Opis stanowiska pracy

Veraprint Polska sp. z o.o. jedna z wiodących firm w branży : druk, tworzenie oprogramowania do druku, etc. poszukuje
kandydata na praktyki / staż na stanowisku web developera.

Wymagania

Wymagania:
- zaangażowanie i proaktywna postawa
- znajomość PHP, HTML5, Javascript, AngularJS
- znajomość frameworka Symfony
- znajomość Bootstrap'a
- znajomość systemów do wersjonowania Git

Co oferujemy:
- pracę w projekcie Scrumowym
- szkolenie z zakresu systemu do zarządzania taskami Jira
- szkolenie z zakresu systemu do bazy wiedzy Confluence
- szkolenie z zakresu frameworka Symfony
- możliwość praktycznego poznania rozwiązań e-commerce:
- systemy płatnicze DotPay, Payu
- systemy do wysyłek: Paczkomaty InPost, GLS
- poznanie procesów produkcyjno/wysyłkowych w e-commerce
- elastyczne godziny pracy w tym pracy zdalna

- wynagrodzenie adekwatne do wkładu pracy

Prezentacja firmy

Producent i dystrybutor szerokiej gamy usług związanych z drukiem... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
od 1 m-ca
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce