Web Designer / Grafik komputerowy

FlexCommerce Sp. z o.o.

31-135 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy doświadczonego Web Designera / Grafika komputerowego

Podstawowymi zadaniami na tym standowisku będzie:

  • projektowanie responsywnych sklepów oraz stron internetowych,
  • projektowanie szablonów sklepów/stron/mailingów,
  • tworzenie komunikacji graficznych do mediów społecznościowych,

Wymagania

Szukamy osoby, która:

  • wie czym się różni projektowanie sklepu internetowego od projektowania strony wizerunkowej,
  • wie co to responsywność,
  • może pochwalić się swoim portfolio – bez portfoli w którym jest przynajmniej 6 projektów webowych nie ma sensu aplikować,
  • ma minimum 3 lata doświadczenia,
  • umie Photoshop’a i Adobe Illustrator’a,
  • nie boi się wyzwań i walki z klientami,
  • angażuje się w to, co robi,
  • nie boi się pracować samodzielnie i rozumie, jakie znaczenie ma szybkość pracy.

Dodatkowo:

  • zna branżę eCommerce,
  • umie obrabiać zdjęcia,
  • zna reguły składu WWW (CSS, HTML);
  • zna zasady projektowania UX;

Prezentacja firmy

FlexCommerce Sp. z o.o. to studio graficzne w którym pomysły rodz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Grafika / Projektowanie