Opis stanowiska pracy

Agencja digitalowa Biuro Podróży Reklamy prowadzi rekrutację na stanowisko Web-App-Tech Manager.

O agencji:

Biuro Podróży Reklamy - eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, content i influence marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych.

Dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015). W sumie 33 nagrody i wyróżnienia branżowe: min. Silver Epica Award, AME – Bronze Medalion, Grand Prix Kreatura, Impactor, Mixx Award, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty Spinacz.

Zadania:

  • samodzielne prowadzenie projektów webowych, mobilnych i technologicznych
  • współpraca z klientami
  • współpraca z podwykonawcami (briefowanie, debugowanie projektów)
  • development nowych rozwiązań technologicznych
  • proponowanie rozwiązań kreatywnych w obszarze technologicznym dla BTL
  • tworzenie ofert webowych i aplikacyjnych

Wymagania:

  • doświadczenie w prowadzeniu projektów webowych (doświadczenie w realizacji projektów RWD)
  • doświadczenie w prowadzeniu projektów mobilnych
  • doświadczenie w adaptowaniu niestandardowych technologii do działań marketingowych
  • praktyczna znajomość programów do zarządzania projektami
  • podstawowa znajomość html
  • podstawowa znajomość php
  • podstawowa znajomość standardów UX/UI
  • doświadczenie w zakresie obsługi domen, hostingu, przenoszenia projektów pomiędzy lokalizacjami online
  • doskonała organizacja pracy
  • bardzo dobra znajomość języka polskiego
  • dobra znajomość angielskiego
  • szósty zmysł technologiczny :)

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się agencji digitalowej i udział w tworzeniu ciekawych projektów dla renomowanych klientów.

Prezentacja firmy

O agencji Biuro Podróży Reklamy www.BiuroPodrozyReklamy.com: eksp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Kontrola jakości, Praca Inżynieria