Opis stanowiska pracy

Firma produkcyjna zatrudni osobę do wdrożenia systemu komputerowego.
Zapewniamy szkolenie z systemu przed jego wdrożeniem.

Zadania:
- wdrażanie systemów informatycznych,
- instalacja, konfiguracja i strojenie oprogramowania,
- prowadzenie szkoleń dla użytkowników,
- opieka po wdrożeniowa.

Wszystkie osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV w odpowiedzi na ogłoszenie.

Wymagania

- ukończone studia wyższe na kierunku informatyka lub pokrewne,
- znajomość języka angielskiego,
- wiedza na temat sieci komputerowych, wiedza na temat sprzętu komputerowego,
- wiedza z zakresu administracji systemami Windows (XP,Vista,7,8,Server: 2003,2008,2012),
- minimum roczne doświadczenie na stanowisku programisty-wdrożeniowca w projektach informatycznych
- mile widziana znajomość porgramu MODUS
- umiejętność przygotowania dokumentacji technicznej oraz dokumentacji użytkownika
- wiedza z zakresu funkcjonowania przedsiębiorstw
- sumienność, dyspozycyjność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, chęć rozwoju

Prezentacja firmy

FRAGRANS - producent zapachowych zawieszek reklamowych. Produkuje... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/07/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems