Wdrożeniowiec / trener systemów informatycznych

Kodar - Handel i Usługi

Całe województwo, podlaskie

Opis stanowiska pracy

W związku z rozpoczęciem projektu wdrożeń systemów informatycznych w instytucjach administracji publicznej poszukujemy: wdrożeniowców/trenerów.

Wdrożenia trwać będą od połowy października do końca listopada 2014.

Poszukujemy 7 instalatorów oraz 5 trenerów z całego województwa podlaskiego.

Zadania instalatorów:

- dojazd do wyznaczonego Urzędu

- instalacja i konfiguracja oprogramowania według dokładnej instrukcji

Zadania trenerów:

- przeprowadzenie szkolenia z zakresu wdrażanego systemu

Oferujemy:

- stawkę za dzień wdrożenia

- zwrot kosztów dojazdu powyżej 50 km

- kontynuację współpracy przy kolejnych projektach

Wszystkich aplikujących Kandydatów prosimy o obowiązkowe zawarcie w CV informacji o powiecie, w którym będą wykonywać  instalacje (np. Suwałki, Siemiatycze, Łomża itd.) oraz następującej formuły:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie techniczne
- znajomość systemów Windows Server 2012
- znajomość sprzętu komputerowego oraz relacyjnych baz danych
- znajomość zagadnień i urządzeń sieci LAN/WAN
- komunikatywność i umiejętność przekazywania wiedzy
- pewność siebie, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i radzenia sobie z pojawiającymi się trudnościami
- odpowiedzialność i zaangażowanie
- własny samochód, prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Firma KODAR powstała w 2011 roku. Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
12
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis