Wdrożeniowiec systemu klasy ERP

ERP System Sp. z o.o.

Poznań, 61-537, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

O nas
Jesteśmy firmą zajmująca się wdrożeniami systemów klasy ERP. Do grona naszych klientów należą firmy handlowe, produkcyjne i usługowe. Obsługujemy także przychodnie zdrowia. Poszukujemy kolejnych pracowników, ponieważ realizujemy projekty dla nowych klientów oraz prowadzimy prace rozwojowe u obecnych.

Stanowisko
Implementacja funkcjonalności wymienionych w dokumencie analizy przedwdrożeniowej.
Praca przy nadzorze podczas uruchomiania kolejnych modułów.
Rozwiązywanie powstających problemów.
Praca w doświadczonym zespole wdrażającym.

Oferujemy
Pracę z ludźmi którzy wiedzą jak programować i modyfikować rozwiązania Comarchu.
Pracę z ludźmi, którzy wiedzę programistyczną umieją przełożyć na funkcjonowanie firmy klienta na polskim rynku.
Dostęp do wielu źródeł aktualnej wiedzy programistycznej

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."

Wymagania

Znajomość zagadnień dotyczących baz danych
Znajomość zagadnień związanych z MS SQL – będzie dodatkowym atutem
Samodzielność w dążeniu do rozwiązywania problemów
Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

ERP System Sp. z o.o. to młody dynamiczny zespół ludzi z wielolet... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP, Praca Inżynieria, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Project Management