Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy i zakres obowiązków:
1. Udział w realizacji projektów informatycznych
2. Przeprowadzanie analiz przedwdrożeniowych i konsultacji wdrożeniowych dla klientów
3. Współtworzenie dokumentacji projektowej i stanowiskowej.
4. Prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi wdrażanego oprogramowania
5. Wsparcie procesów rozwojowych i utrzymaniowych wdrożonego oprogramowania
Zadania:
1. Udział we wdrożeniach projektów informatycznych
2. Prowadzenie analizy biznesowej i funkcjonalnej,
3. Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej i stanowiskowej,
4. Rekomendowanie możliwości rozbudowy i optymalizacji systemu,
5. Prowadzenie szkoleń indywidualnych i grupowych dla użytkowników końcowych wdrażanych systemów,
6. Konfigurowanie i zarządzanie ustawieniami i uprawnieniami użytkowników wdrażanych systemów
7. Współpraca z zespołami programistycznymi i innymi działami zapewniającymi opiekę powdrożeniową klienta,
8. Wsparcie użytkowników systemu w trakcie jego wdrażania jak również bieżącej eksploatacji.

Firma oferuje:
1. Umowę o pracę
2. Narzędzia pracy (laptop, telefon, samochód służbowy do pracy w terenie)
3. Atrakcyjne wynagrodzenie
4. Możliwość podnoszenia kwalifikacji

Wymagania

1. Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym, logistycznym lub technicznym
2. Umiejętności analityczne oraz samodzielnego rozwiązywania problemów,
3. Umiejętność tworzenia dokumentacji wdrożeniowej i stanowiskowej
4. Umiejętność obsługi pakietu MS OFFICE
5. Gotowość do ciągłej nauki i rozwoju
6. Komunikatywność
7. Umiejętność prowadzenia prezentacji
8. Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
9. Umiejętność pracy w zespole
10. Prawo jazdy
11. Gotowość do pracy w siedzibie klienta
Dodatkowymi atutami kandydata będzie:
1. Doświadczenie w realizacji projektów wdrożeniowych i obsłudze klienta
2. Praktyczna znajomość i doświadczenie w obsłudze powdrożeniowej w roli konsultanta
3. Znajomość procesów biznesowych i logistycznych (wszystkich lub wybranych):
- Obszaru planowania i realizacji przewozów transportem kolejowym
- Obszaru bezpieczeństwa ruchu kolejowego
- Obszaru zarządzania zasobami ludzkimi branży kolejowej

Prezentacja firmy

Petrosoft.pl Technologie Informatyczne sp. z o.o. działa na rynku od 200... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Project Management, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Hardware / Information Systems