Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie brała udział we wdrożeniach systemów klasy ERP w szerokim zakresie: analiza potrzeb, konfiguracja parametrów, wprowadzanie i import danych, szkolenia, wsparcie merytoryczne.

Wymagania

  • wiedza z zakresu systemów ERP
  • znajomość zasad działania przedsiębiorstw
  • wykształcenie w zakresie informatyki lub ekonomii
  • znajomości relacyjnych baz danych i języka SQL (podstawowa)
  • mile widziane doświadczenie przy wdrożeniach/serwisie systemów ERP
  • prawo jazdy kat. B

Dodatkowe wymagania:

cierpliwość, komunikatywność, rzetelność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej, entuzjazm, zaangażowanie w wykonywaną pracę

Zapewniamy:

  • stabilną pracę w zespole profesjonalistów
  • stały rozwój i zwiększenie swoich kwalifikacji zawodowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie na umowę o pracę
  • dodatkowe bonusy - pakiet zdrowotny i sportowy
  • niekorporacyjną atmosferę pracy

Prezentacja firmy

Jesteśmy krakowskim oddziałem firmy Streamsoft, która od 28 lat tworzy r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - ERP