Wdrożeniowiec na rynkach zagranicznych

Chemlab Centrum Badawczo - Rozwojowe

Kielce, zagranica

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem firma CHEMLAB zajmująca się produkcją :
-kosmetyków do ciała oraz perfum
(kremy,balsamy,żele pod prysznic, szampony o dedykowanych właściwościach, perfumy z nano złotem oraz feromonami)
-chemii gospodarczej
(preparaty do czyszczenia szyb kominkowych, neutralizatory przykrego zapachu,preparaty do czyszczenia i konserwacji)
-chemii samochodowej
(preparaty do mycia karoserii, zabezpieczania lakieru, usuwania smoły, czyszczenia wnętrza auta, pielęgnacji opon , płynów eksploatacyjnych)
-chemii specjalistycznej ,
-LIQUIDÓW do E-PAPIEROSÓW.
Poszukuje wdrożeniowców - handlowców na rynki zagraniczne.
Rynek rosyjski - 3 handlowców, pozostałe państwa po 2 handlowców.
Niemcy, Czechy, Francja, Wielka Brytania, Ukraina, Rosja, Litwa , Estonia, Belgia, Holandia. Norwegia, Hiszpania, Włochy, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja.
W odpowiedzi na ogłoszenie należy wpisać państwo docelowe np. Rosja.

Wymagania

Doświadczenie we wdrażaniu produktów na rynkach zagranicznych.
Znajomość rynków zagranicznych.
Znajomość prawa handlowego.
Biegła znajomość min.2 języków obcych.
Prawo jazdy kat. B.
Podstawowa znajomość w/w produktów (co najmniej jedna branża).

Prezentacja firmy

Firma Chemlab prowadzi działalność w zakresie prac badawczo rozwo... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa o dzieło
Czas trwania umowy
5 lat
Liczba wakatów:
33
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
5 000PLN - 15 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne