Wdrożeniowiec - konsultant systemu ERP enova365

Widget Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli jesteś osobą, która posiada doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z księgowością, masz szeroką wiedzę z zakresu zagadnień finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych, znasz obsługę programu enova365 – to właśnie Ciebie szukamy!

Osoba na stanowisku Wdrożeniowiec - konsultant systemu ERP enova365 będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie konsultacji i wdrożeń z zakresu modułu księgowego lub kadrowo płacowego – oprogramowania enova365.

Do najważniejszych zadań kandydata będzie należało:

  • Wdrażanie systemu enova365
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
  • Wsparcie klientów po rozpoczęciu użytkowania systemu enova365

Wymagania

  • Ukończone studia wyższe ( lub w trakcie ) w zakresie Informatyki lub Rachunkowości
  • Znajomość zagadnień finansowo-księgowych lub kadrowo-płacowych
  • Znajomość oprogramowania i sprzętu komputerowego
  • Znajomość bazy danych MS SQL – będzie dodatkowym atutem
  • Umiejętność profesjonalnej obsługi klienta
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów biznesowych
  • Wysoka motywacja do pracy oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów
  • Umiejętność pracy w stresie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie we wdrażaniu systemów ERP i programowanie raportów

Proponujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pracę w zgranym i młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Prezentacja firmy

Firma WIDGET została założona w roku 1999 i od tego czasu zajmuje się ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca IT - ERP, Praca IT - Bazy danych, Praca HR / Kadry / Rekrutacja