Warszawa - Młodszy specjalista ds. kadr i płac

A-Trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Młodszy specjalista ds. kadr i płac (oferta dedykowana dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności)

Wymiar etatu: pełen etat

Obowiązki:

- obsługa i przygotowywanie dokumentacji
- wprowadzanie danych do systemu

Oferujemy:

- umowę o pracę tymczasową (długotrwałe zatrudnienie)
- pracę w przyjaznej atmosferze
- możliwość zdobycia doświadczenia

Wymagania:

- dokładność,
- odpowiedzialność,
- obsługa komputera (oprogramowanie biurowe),
- wykształcenie co najmniej średnie,
- mile widziane wykształcenie kierunkowe,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności