WARSZAWA - KASJER/SPRZEDAWCA W DELIKATESACH

Beetsma Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Beetsma (nr rej APT 5169) poszukuje dla ogólnopolskiej sieci sklepów delikatesowych osób na stanowisko KASJER/SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: Warszawa i okolice
Dostępne lokalizacje: Bemowo, Wola, Centrum, Włochy, Ursynów, Mokotów, Praga, Targówek, Wawer
oraz: Łomianki, Błonie, Mińsk Mazowiecki, Grodzisk, Ostrołęka, Wyszków

Wymagania:
-minimum pół roku doświadczenia w handlu, najlepiej w delikatesach,
-ważna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
-miła aparycja oraz wysoka kultura osobista,
-praktyczna znajomość obsługi kasy fiskalnej i terminali płatniczych, dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
-odpowiedzialność i uczciwość,

Obowiązki:
-zapewnienie sprawnej obsługi klienta,
-obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych,
-dbanie o ekspozycję towaru, czystość i wizerunek sklepu,
-obsługa klientów na dziale mięso/sery/wędliny,
-udzielanie informacji i pomoc klientom.

Oferujemy:
-atrakcyjną stawkę 8 zł netto/h
-stały grafik po okresie próbnym,
-praca w systemie zmianowym,
-szansę rozwoju zawodowego

Osoby spełniające wymagania prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem DELIKATESY WARSZAWA

Zapraszamy do biura Beetsma w Warszawie - Al. Jana Pawła II 61, lok. 224
Prosimy o zabranie CV

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie