Warszawa - Doradca techniczny

A-Trybut-Polski HR S.A.

Warszawa, mazowieckie

Polski HR A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa

Polski HR - A-trybut S.A. to firma świadcząca kompleksowe usługi z zakresu zatrudnienia pracowników niepełnosprawnych. Otwierając rynek pracy na osoby niepełnosprawne, budujemy społeczeństwo bez barier. Należymy do Polskiego HR S.A. Polski HR - A-trybut S.A. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 8750. Polski HR - A-trybut S.A. został laureatem srebrnego medalu w regionie małopolsko–świętokrzyskim w Konkursie Lodołamacze 2015.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku:

Doradca techniczny - ogrzewanie podłogowe i systemy rurowe (oferta dedykowana dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności)

Wymiar etatu: pełen etat

Obowiązki:

- wsparcie techniczne klientów zewnętrznych
- doradztwo techniczne
- sporządzanie kalkulacji ofertowych
- opracowywanie projektów graficznych i obliczeń do projektów
- prowadzenie szkoleń i prowadzenie prezentacji produktów
- współpraca z menadżerem produktu
- współpraca z innymi działami Firmy

Oferujemy:

- umowę o pracę (zastępstwo)
- pracę w przyjaznej atmosferze
- atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

- wykształcenie wyższe techniczne, preferowany kierunek: inżynieria środowiska
- obsługa programu AutoCAD
- znajomość pakietu MS Office
- wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
- dobra znajomość j. angielskiego
- gotowość do podróży służbowych
- prawo jazdy kat. B
- mile widziane posiadanie orzeczenia o stopniu niepełnosprawności