Warehouse Manager'a /Kierownik Manager Magazynu

FallWork Sp. z o.o.

Słubice, lubuskie

FallWork Sp z o.o. (wpis do rej. nr 6231), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Miejsce pracy: Słubice

Dla naszego Klienta międzynarodowego lidera działającego w outsourcingu usług magazynowania w związku z rozwojem struktur w Polsce, poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Warehouse Manager'a /Kierownik Manager Magazynu - Słubice (lubuskie)

Zadania:

Kompleksowe zarządzanie procesami magazynowania

Sprawna implementacja i optymalizacja procesów przepływu dóbr z zachowaniem standardów i wytycznych jakościowych

Obowiązki:

Utrzymywanie dobrych relacji z kluczowymi Klientami

Nadzorowanie sprawnego działania Centrum

Organizowanie i koordynowanie pracy podległego zespołu - sprawne delegowanie, rozliczanie zadań, dbałość o rozwój kompetencji pracowników

Analiza i usprawnianie procesów przepływu dóbr oraz dokumentacji

Bieżąca analiza operacyjna procesów

Analiza efektywności i uaktualnienie standardów dla realizowanych zadań i wdrażanych procedur

Opracowanie i nadzorowanie wdrażania polityki jakości

Nadzorowanie procesów pod kątem (wskaźników KPI)

Monitorowanie i realizacja celów budżetowych i jakościowych

Wdrożenie i monitorowanie polityki bezpieczeństwa pracy i ochrony zdrowia

Wdrażanie i monitorowanie polityki środowiskowej firmy z uwzględnieniem przetwarzania i sortowania odpadów

Profesjonalizm i promowanie dobrego wizerunku firmy

Przestrzeganie wszystkich korporacyjnych dodatkowych procedur prawnych i praktyk postępowania

Budowanie i wzmocnienie tożsamości organizacji (kultura, polityka i kodeks dobrych praktyk)

Wymagania

Wykształcenie wyższe - logistyka

Minimum 2-3-letnie doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku

Znajomość programów - środowisko IT, systemy ERP, Microsoft Office (Excel, PowerPoint)

Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego

Ugruntowana znajomość zagadnień branżowych - organizacja łańcucha dostaw, logistyka kontraktowa

Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i zdolności przywódcze

Analityczne myślenie, samodzielność, umiejętności związane z planowaniem i delegowaniem zadań

Umiejętność pracy pod presją czasu i terminów

Oferujemy:

Stabilną i pełną wyzwań pracę w międzynarodowej organizacji

Konkurencyjne wynagrodzenie

Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu

Prywatne ubezpieczenie medyczne i pakiet socjalny

Jesteśmy otwarci również na kandydatów z doświadczeniem, którzy rozważyliby relokację.

Osoby spełniające wymagania i zainteresowane zapraszamy do skierowania swoich dokumentów aplikacyjnych za pośrednictwem serwisu.

* Oferta pracy stałej

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.