Warehouse and Logistics Manager

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku, będzie odpowiedzialna za zarządzanie magazynem i wdrażaniem zmian na magazynie.

Informacje o kliencie

Międzynarodowa firma produkcyjna.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie procesami magazynowymi i administrowanie stanem magazynowym,
  • Zarządzanie zespołem,
  • Planowanie, nadzorowanie i koordynowanie przepływu towarów,
  • Zapewnienie optymalnego wykorzystania przestrzeni magazynowej,
  • Nadzór nad stanem technicznym wyposażenia i sprzętu magazynowego,
  • Wprowadzanie usprawnień procesów magazynowych,
  • Udział w kształtowaniu i realizowanie polityki logistyki,
  • Współudział w planowaniu produkcji i koordynowanie wewnętrznych procesów logistycznych,
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych rozwiązań optymalizujących i usprawniających pracę magazynów.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane techniczne, logistyka itp.);
  • Minimum 5 lata doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Znajomość obsługi programu SAP;
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint);
  • Doskonała organizacja pracy;
  • Samodzielność, umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów, analizy danych i wyciągania wniosków;
  • Umiejętności interpersonalne (nastawienie na współpracę i efektywną komunikację).

Oferujemy

  • Zatrudnienie w firmie o stabilnej sytuacji rynkowej,
  • Pakiet socjalny;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej firmie;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page