Opis stanowiska pracy

ARK Agencja Pracy (nr cert 6145) pilnie poszukuje dla jednego ze swoich Klientów z branży hutniczej poszukuje pracowników na stanowisko: Pracownik produkcji - WALCOWNIK

Wymagania

-wykształcenie zawodowe,
-znajomość obsługi maszyn i urządzeń
-chęć do pracy
-gotowość do pracy w systemie czterobrygadowym,
-dobry stan zdrowia
-mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
-mile widziane dodatkowe uprawnienia: spawacz 111, suwnica z poziomu 0.

Prezentacja firmy

ARK Agencja Pracy oferuje usługi z zakresu pośrednictwa pracy oraz pracy... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
15
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy