Grupa ITC to zespół firm świadczących kompleksowe usługi z zakresu Human Resources.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Walcownik

Miejsce pracy: Chorzów

Zadania:

samodzielna praca przy obsłudze pulpitu urządzeń walcowniczych;
walcowanie kęsisk, kęsów, prętów, blachówek;
nadzór nad utrzymaniem jakości elementów w trakcie całego procesu wykonywanej pracy;
ustawianie parametrów walcowania;
kalibrowanie, dogniatanie, usuwanie nierówności oraz nadanie ostatecznego kształtu i wymiarów detalu
Oferujemy:

stabilną pracę z atrakcyjnym systemem wynagradzania;
pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
profesjonalne narzędzia pracy;
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji;
zwrot kosztów dojazdu środkami komunikacji publicznej

Wymagania:

min. 3-letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku;
wykształcenie min. zawodowe;
umiejętność pracy w zespole;
komunikatywność;
dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym