Wakacyjny program praktyk w Agencji Pracy - Dział Projektów Ukraińskich

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Bielany Wrocławskie, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Studiujesz dziennie?

Nie masz doświadczenia i chcesz zdobyć go jak najwięcej w trakcie wakacji?

Znasz j. rosyjski lub ukraiński?

Zapraszamy Cię do programu wakacyjnych praktyk studenckich!

Co możemy Ci zaoferować?

Jesteśmy częścią Grupy Kapitałowej IMPEL - największej w Polsce grupy firm specjalizujących się w outsourcingu wysokiej jakości usług dla instytucji i przedsiębiorstw.

  • Dajemy Ci możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowym środowisku,
  • czynnego udziału w zadaniach realizowanych na co dzień przy rekrutacji, zatrudnianiu i wdrażaniu personelu u naszych Klientów
  • po odbytych praktykach otrzymasz od nas szczegółwe referencje z opisem realizowanych zadań i Twoich atutów, które otworzą przed Tobą nowe możliwości zawodowe

Dbając o efektywność czasu, który u nas spędzisz minimalny okres odbywania praktyki to 1 miesiąc.

Czekamy na Ciebie! :)

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Praktyki
Czas trwania umowy
minimum 1 miesiąc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja