wagowy/a (praca na produkcji)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

Randstad Polska jest wiodącą na polskim rynku agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej.

Dla naszego Klienta, lidera w branży przetwórstwa mięsnego, poszukujemy osób na stanowisko:

Nr ref.: 25257
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:
  • praca przy produkcji wyrobów mięsnych
  • ważenie i pakowanie mięsa
  • obsługa urządzeń ważąco-etykietujących
  • obsługa systemu komputerowego
  • utrzymywanie porządku na stanowisku pracy

Oczekiwania:
  • książeczka Sanepidu - warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • zdolności manualne
  • umiejętność obsługi komputera
  • dokładność
  • wysoka motywacja do podjęcia zatrudnienia
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym oraz 4-brygadowym
  • umiejętność obsługi wagi oraz maszyn pakujących będzie dodatkowym atutem

Oferta:
  • umowa o pracę tymczasową
  • wynagrodzenie składające się z części stałej oraz premii
  • możliwość natychmiastowego zatrudnienia na dłuższy okres czasu
  • możliwość stałej współpracy (umowa o pracę bezpośrednio z naszym Klientem)
  • kompleksowe przeszkolenie na stanowisku pracy
  • przyjazna atmosfera
  • świadczenia socjalne dla Pracowników (bony świąteczne, paczki okolicznościowe, posiłki pracownicze)

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)