W związku z otworzeniem nowego oddziału poszukujemy ludzi do pracy

Multi-Plus

Zabrze, Gliwice, Ruda Śląska, Bytom, Knurów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szukamy młodych i kreatywnych osób, które chcą się rozwijać i zdobyć cenne doświadczenie w dziale marketingu.
Jesteśmy dynamiczną i szybko rozwijającą się firmą multimedialną z wielkimi planami na rozwój w ciągu najbliższego czasu.

W związku z otworzeniem nowego oddziału poszukujemy ludzi do pracy.

Osoba zatrudniona na stanowisko : Młodszy konsultant ds. sprzedaży będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów, przeprowadzanie spotkań handlowych, zawieranie umów i doradztwo w zakresie doboru najdogodniejszej
dla klienta oferty.

Nie wymagamy doświadczenia.
Oferujemy szkolenia i wsparcie trenera.

Oferujemy Ci stabilną pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Wymagania

Wymagamy od Ciebie

-przede wszystkim chęci do pracy
-pozytywnego nastawienia
-zaangażowania
-umiejętność organizacji pracy
-samodzielność
-dyspozycyjności
-wiek do 45 lat

Prezentacja firmy

Firma multimedialna.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting