Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy osoby z doświadczeniem w kreowaniu marki na zewnątrz
-biegła znajomość obsługi komputera, programów do obróbki filmu,
- umiejętność kręcenia filmów/ spotów
- samodzielność i szybkość w działaniu,
- zdolność analitycznego myślenia,
- kreatywność i silne nastawienie na sukces,

Obowiązki:
- montowanie i kręcenie filmów
- dbanie o wzorowy wizerunek firmy

Oferujemy:
- atrakcyjny system wynagrodzeń
- możliwość nabywania nowych umiejętności i rozwoju

Miejsce pracy : Wrocław

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)."

Prezentacja firmy

mobiCafé to profesjonalne mobilne kawiarnie, obsługiwana przez zawodowyc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/02/2018
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Praca w mediach / dziennikarstwo