Opis stanowiska pracy

Oferujemy:

  • Kluczowe stanowisko managerskie w elitarnym zespole specjalistów VAT Compliance
  • Interesującą ścieżkę rozwoju w centrum finansowym międzynarodowej firmy z branży automotive cieszącej się od lat znakomitą renomą jako pracodawca na poznańskim rynku pracy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o atrakcyjne warunki i bogaty pakiet benefitów
  • Pakiet relokacyjny

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie terminowości oraz dokładności raportów i deklaracji VAT oraz Intrastat, przygotowanych przez członków zespołu dla międzynarodowych podmiotów organizacji
  • Prawidłowe implementowanie zmian w przepisach dotyczących podatku VAT w systemach księgowych i finansowych
  • Monitoring comiesięcznych zestawień vatowskich kont bilansowych

Od Kandydatów oczekujemy:

  • 4 - letniego doświadczenia w zakresie podatków pośrednich w UE
  • Wiedzy praktycznej z obszaru legislacyjnego podatku VAT
  • Doświadczenie w implementowaniu zmian prawnych w obszarze podatku VAT w strukturach organizacyjnych firm
  • Doświadczenia w organizacji zadań i pracy w zespole
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie B2 do codziennej komunikacji z Kolegami ze struktur międzynarodowych

Prezentacja firmy

Personnel Service to firma zajmująca się rekrutacją i zatrudnianiem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Top management, Praca Kadra zarządzająca