Vanseller Przedstawiciel Handlowy

HRK S.A.

Rzeszów, podkarpackie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, firmy z branży FMCG, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Vanseller Przedstawiciel Handlowy Miejsce pracy: Rzeszów

Zadania:

  • Realizacja skutecznych wizyt u przydzielonych klientów
  • Budowanie pozytywnych biznesowych relacji z klientami
  • Dbanie o najlepszą ekspozycję produktów dobrze rozpoznawanych marek
  • Realizacja osiągalnych planów sprzedażowych przy wykorzystaniu powierzonego towaru (sprzedaż z dostawą „od ręki”)
  • zbieranie należności zgodnie z ustalonymi procedurami firmy

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży w branży FMCG w kanale tradycyjnymi - konieczne
  • atutem jest doświadczenie w vansellingu
  • umiejętność swobodnego nawiązywania pozytywnych relacji z klientami
  • ambitne podejście do nowych wyzwań
  • umiejętność planowania działań i konsekwencja w ich realizacji
  • minimum średnie wykształcenie
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • motywujący system wynagrodzenia (podstawa oraz konkurencyjne premie)
  • elastyczne formy zatrudnienia (umowa o pracę, współpraca B2B - wyjątkowo aktakcyjny system prowizyjny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • narzędzia pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.