Value Stream Manager (m/f)

Michael Page

Strzelin, dolnośląskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej szukamy osoby na stanowisko Value Stream Managera, która będzie odpowiedzialna za zarządzanie produkcją.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna zlokalizowana ok 30 km na południe od Wrocławia.

Opis stanowiska

  • Zarządzanie produkcją i podległym obszarem ( 100- 200 osób)
  • Odpowiedzialność za wyniki produkcyjne ( planowanie i nadzorowanie procesów ) w zakresie wydajności oraz jakości
  • Dbanie o bezpieczeństwo pracy i przestrzeganie procedur na podległym obszarze
  • Inicjowanie i wdrażanie zmian organizacyjnych
  • Zarządzanie, kształtowanie, motywowanie i rozwój podległych zespołów - efektywne wykorzystywanie potencjału i kompetencji
  • Odpowiedzialność za koordynację i alokację zasobów w organizacji matrycowej
  • Współpraca z regionalną siedzibą główną EMEA
  • Raportowanie do Dyrektora Zakładu

Profil kandydata

  • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania produkcją na wyższym szczeblu zarządzania
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość narzędzi Lean i Six Sigma
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Wysoko rozwinięte kompetencje managerskie - zdolności przywódcze, interpersonalne oraz organizacyjne,
  • Umiejętność analitycznego i wielopłaszczyznowego myślenia oraz rozwiązywania problemów
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Praktyczna znajomość nowoczesnych metod zarządzania produkcją
  • Wiedza z zakresu optymalizacji procesów i kosztów

Oferujemy

  • Samochód służbowy
  • Prywatna opieka medyczna i ubezpieczenie grupowe opłacane przez pracodawcę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się środowisku międzynarodowej firmy
  • Aktywne uczestnictwo w rozwoju firmy
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Strzelin
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page