Validation Engineer

Hays Poland

Bielsko-Biala, śląskie

Hays Poland

Bielsko-Biala
NR REF.: 1134924

Dla naszego klienta, firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Bielsko-Białej poszukujemy kandydatów z bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego i angielskiego, którzy chcieliby poszerzyć swoje doświadczenie i umiejętności na stanowisku Inżyniera ds. Walidacji z językiem niemieckim.

Twoje obowiązki:
Jako Inżynier ds. Walidacji z językiem niemieckim będziesz odpowiedzialny za koordynację walidacji produktów dla branży Automotive, tworzenie i aktualizację planów i procedur testowych oraz walidacji projektów, tworzenie prezentacji technicznej, kontakt z Klientem, wsparcie inżynierów i produkcji w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz działań mających na celu redukcję kosztów, dostarczanie zespołowi prototypującemu niezbędnych informacji w postaci rysunków technicznych i specyfikacji.

Wymagania:
Jako dobry kandydat na to stanowisko powinieneś posiadać doświadczenie w firmie produkcyjnej o profilu Automotive w zarządzaniu projektami, wyższe wykształcenie techniczne oraz bardzo dobrą znajomość języka angielskiego i niemieckiego (przynajmniej na poziomie B2). Bardzo dobra znajomość pakietu Office będzie dodatkowym atutem.

Co oferujemy;
To stanowisko oferuje doskonałą okazję do poprawy lub rozszerzenia umiejętności komunikacji i rozwiązywania problemów w zakresie wspierania międzynarodowych klientów. Nasz klient oferuje stabilne zatrudnienie, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie za życie, kartę Multisport oraz pakiety świąteczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy