NBC is an innovative company specializing in outsourcing of IT staff. We currently employ nearly 400 specialists in Poland. Our employees participate in business and design innovations in banking, shared service centers, industry and big IT companies.

UX Designer

Miejsce pracy: Katowice
NBC Sp. z o.o.

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za graficzną zgodność i spójność projektowanego interfejsu użytkownika
  • Analizy UX (user experience) i UI (user interface) aplikacji
  • Opracowywanie wymagań biznesowych dla aplikacji
  • Rysowanie makiet dla serwisów www
  • Udział w definiowaniu zakresu prac/wymagań dla zespołów pracujących zgodnie z metodologią Agile
  • Praca w zespole SCRUM

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej (mile widziana w zespołach scrumowych)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI dla serwisów www
  • Doświadczenie w pisaniu wymagań biznesowych
  • Umiejętność rysowania diagramów logicznych i przyczynowo-skutkowych
  • Wiedza w zakresie projektowania architektury systemów (architektury informacji)
  • Wiedza w zakresie projektowania serwisów/aplikacji mobilnych (mile widziane dla bankowości)
  • Wiedza z zakresu rysowania makiet dla serwisów www, atutem będzie znajomość Axure
  • Ogólna wiedza w zakresie systemów centralnych/aplikacji oraz produktów bankowych
  • Kreatywność i zdolność podważania status quo
  • Bardzo dobre umiejętności analizowania i syntezy informacji
  • Znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań w obszarach internetowej komunikacji z klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zakresie budowania systemów informatycznych i stron www

OFERUJEMY:

  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.