Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 30/09/2016.

UX Designer

Katowice, śląskie

NBC Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • Odpowiedzialność za graficzną zgodność i spójność projektowanego interfejsu użytkownika
  • Analizy UX (user experience) i UI (user interface) aplikacji
  • Opracowywanie wymagań biznesowych dla aplikacji
  • Rysowanie makiet dla serwisów www
  • Udział w definiowaniu zakresu prac/wymagań dla zespołów pracujących zgodnie z metodologią Agile
  • Praca w zespole SCRUM

WYMAGANIA:

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy projektowej (mile widziana w zespołach scrumowych)
  • Doświadczenie w zakresie projektowania UX/UI dla serwisów www
  • Doświadczenie w pisaniu wymagań biznesowych
  • Umiejętność rysowania diagramów logicznych i przyczynowo-skutkowych
  • Wiedza w zakresie projektowania architektury systemów (architektury informacji)
  • Wiedza w zakresie projektowania serwisów/aplikacji mobilnych (mile widziane dla bankowości)
  • Wiedza z zakresu rysowania makiet dla serwisów www, atutem będzie znajomość Axure
  • Ogólna wiedza w zakresie systemów centralnych/aplikacji oraz produktów bankowych
  • Kreatywność i zdolność podważania status quo
  • Bardzo dobre umiejętności analizowania i syntezy informacji
  • Znajomość nowoczesnych trendów i rozwiązań w obszarach internetowej komunikacji z klientem
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • Doświadczenie w zakresie budowania systemów informatycznych i stron www

OFERUJEMY:

  • Możliwość udziału w ciekawym, innowacyjnym projekcie dającym ogromne możliwości rozwoju
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do najnowszych technologii IT
  • Pracę w dynamicznym zespole specjalistów z pasją oraz zaangażowaniem

Specjalizujemy się w dostarczaniu profesjonalnych usług informatycznych jak również w... wyszukiwaniu oraz rekrutacji ekspertów IT o wybranych kompetencjach technologicznych i projektowych. Pomagamy naszym klientom budować przewagę konkurencyjną współpracując z nimi w modelu outsourcingu usług informatycznych w zakresie projektowania, tworzenia, modyfikacji oraz testowania oprogramowania (Application Value Enhancement Solutions). Ponad 10 letnie doświadczenie na rynku IT w Polsce i za granicą pozwala naszej kadrze menedżerskiej lepiej zrozumieć potrzeby naszych klientów, gwarantując tym samym skuteczną realizację prowadzonych projektów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca IT - Programowanie / Analizy